Фото і відео об’єктів

Теплоізоляція балкона (лоджії) із застосуванням напилюються ППУ

Застосовуючи напилювані утеплювачі ППУ при теплоізоляції балкона або лоджії можна створити не тільки ефективний теплоізоляційний шар, без щілин і стиків, а й виконати роботи на подив просто і швидко.

НОВИНКА!

Напилюваний утеплювач Akfix ThermCoat (Туреччина)

Однокомпонентний напилюваний поліуретановий утеплювач для тепло і шумоізоляції об’єктів. Під монтажний пістолет. У комплекті універсальна насадка для розпилення.

Утеплення технічних ємностей 

Складна геометрична форма, обмеження у використанні різних клейових складів значно ускладнює теплоізоляцію резервуарів. Метод напилення ППУ – вирішить ці проблеми, гарантує бездоганну якість, знизить до мінімуму тепловтрати і заощадить кошти.

POLYNOR утеплення покрівлі зовні

Щоб захищати внутрішні приміщення будинку взимку від холоду, а влітку від спеки, витримувати рясні дощові опади, штормовий вітер і снігопади, дах повинен бути обладнана цілісним шаром тепло- і гідроізоляції.

Утеплення лоджії

Завдяки сучасним технологіям, утеплення балкон або лоджія можуть стати додатковою корисною площею в квартирі, а не складом для зберігання непотрібних речей. Головне – не помилитися у виборі утеплювача.

 

Утеплюємо мансарду пінополіуретаном в балонах Майстер клас.

Внутрішнє утеплення мансарди- одне з складних будівельних завдань. А все тому що тут важливий результат: як поведе себе покрівельний пиріг взимку, чи не буде патьоків, що не з’явитися чи запах вогкості. За статистики 30% мансард доводиться розбирати вже після першої зими

Утеплення мансарди

Без монтажу утеплювального шару неможливо облаштувати комфортну кімнату на мансарді в будь-який час року. Утеплення не тільки рятує від тепловтрат, а й захищає від спеки, збільшує термін експлуатації будівельних конструкцій. Пінополіуретан, безумовно, кращий вид утеплювача для мансарди.

Містер Х і утеплення купольного будинку!

Стики, утворені при укладанні матів і плит мінеральної вати можуть стати причиною втрат тепла і зниження терміну експлуатації теплоізоляції. Теплоізоляція будівель з використанням мобільних систем ППУ найефективніша і швидка технологія теплоізоляції об’єктів складної форми

Просте утеплення балкона за 3 години! KUDO PUR-O-THERM R25 +

Влітку з ним вам не повинно бути жарко, а взимку холодно. Якщо Ви хочете, щоб Ваш балкон був більш комфортним потрібно його утеплити. Швидко і ефективно це зробити застосовуючи Напилювана поліуретанову теплоізоляцію Kudo.

Теплоізоляція басейну

Проводячи утеплення чаші басейну і інженерних комунікацій напиленням ППУ, ви отримуєте якісне, безшовне теплоізоляційне покриття, яке буде служити більше 30 років. Утеплювач не схильний до гниття і безпечний. Крім того, пінополіуретан захистить від корозії металеві елементи конструкції.

УУеплення лоджії Polynor

Утеплення лоджії напиленням пінополіуретану. Переваги мобільних систем ППУ, порядок застосування, запобіжні заходи. Майстер-клас Арсенія Кравчука.

Утеплення фундаменту

Пінополіуретан має ряд переваг, які роблять його ідеальним варіантом для утеплення фундаменту. Завдяки особливості нанесення такий варіант утеплення не має будь-яких стиків або щілин, через які волога може потрапити до будівлі. Жоден матеріал не може досягти такого результату без додаткових шарів гідроізоляції.

Теплоізоляція технічних ємностей НПУ Polynor

Напилюваний поліуретановий утеплювач Polynor -унікальний по поєднанню характеристик і споживчих якостей продукт. Його легко наносити на поверхні складної форми. Висока адгезія до більшості матеріалів

Замінили минвату на ColdOff

Через неправильно обраного утеплювача нерідко доводиться переробляти виконану роботу, сушити або частково викидати теплоізоляція. Це додаткові витрати і час. Напилювана поліуретанова теплоізоляція ColdOff володіє низьким влагопоглащением і забезпечує безшовне покриття.

Утеплення будинку під сайдинг НПУ Polynor

Мобільні системи ППУ роблять процес утеплення будинку простим і максимально швидким. Утеплення будинку площею 300 кв.м під сайдинг за 8 годин.

Утеплення каркасного будинку

Пінополіуретанова піна – сучасний надійний і функціональний теплоізоляційний матеріал. На сьогоднішній день утеплення каркасного будинку ППУ є оптимальним варіантом. Інструкція по застосуванню мобільних систем реконструкція тепломереж.

Утеплення горищного перекриття

У приватному будинку велика частка тепловтрат відбувається через дах. Але провівши теплоізоляцію горищного перекриття можна виключити приплив холодного повітря в зимовий час року.

Заміна мінеральної вати на Polynor (мансарда)

Наслідки неякісного утеплення мінеральною ватою мансарди. Просідання утеплювача, вогкість, гниття деревини, комахи та інша нечисть. Polynor прийшов на допомогу.

© 2021 TERMALL. All Rights Reserved | Design by Dmitry Maslakov

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!